Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376133

Puhastusteenindaja Tallinna ja Harjumaa objektidele

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:
Objektide ehitusaegne ja ehitusjärgne koristus
Akende pesu väljast ja seest
Põrandate pesemine, hooldamine ja töötlemine vastavalt juhendile
Ehitusprahi koristus
Lõppviimistlus, koristus eluruumdies ja büroo pindadel

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik, kiire ja asjalik
Kiire õppimisvõimega ja arenemisvõimeline
Hea töötaja teeb seda, mis tema tööülesanded.
Märkab puudusi ja likvideerib need kiirelt.

Omalt poolt pakume: tööks vajalikku väljaõpet, mugavaid ja korralikke tööriideid, kaasaegseid töövahendeid ning erinevaid ettevõtte soodustusi. Lisaks kindlat töötasu ja sotsiaalseid garantiisid. Tublimatele arengu- ja karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#376133

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 3 - 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
9. mai 2015
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem