Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja (Tallink Spa & Conference Hotel)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362818

Tööpakkumise number

362818

Firma nimi peidetud Puhastusteenindaja (Tallink Spa & Conference Hotel)

Töö kirjeldus

• hotelli üldpindade koristus

Nõudmised kandidaadile

• oled sõbralik ja abivalmis
• pikad tööpäevad ja füüsiline töö ei ole Sulle probleemiks
• armastad puhtust ja korda
• Sulle sobib meeskonnatöö
• valdad vähemalt suhtlustasandil eesti keelt

• stabiilset tööd Eesti suurima ja mainekaima tööandja juures, meie rahvusvahelises meeskonnas töötab täna ca 7000 töötajat
• tööks vajalikku väljaõpet abivalmi juhendaja käe all
• tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi ettevõttes
• sõbralikku meeskonda
• hulgaliselt erinevaid ettevõtte soodustusi nii merel kui maal

Lisainfo

Otsime täiskoormusega ja pika lepinguga üldpindade koristajat Tallinki hotelli.

Töö on graafiku alusel 4 päeval nädalas, tööpäevad on 7-11 tundi pikad, tööaeg jääb kella 7-23 vahele. Tuleb arvestada ka öiste vahetustega.

Vaata veel teisi tööpakkumisi meie koduleheküljelt: http://www.tallinksilja.com/et/web/ee/toopakkumised

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
19. november 2014

Tallink Hotels on Eesti suurim hotellikett. Hotelliketti kuulub neli hotelli Tallinnas - Tallink City Hotel, Tallink Spa & Conference Hotel, Tallink Express Hotel ja Pirita SPA Hotell ning üks hotell Riia kesklinnas - Tallink Hotel Riga. Igal aastal peatub meie hotellides kokku üle 300 000 külalise, kellele me pakume meeldejäävaid ja kordumatuid hetki ning kirkaid emotsioone.