Puhastusteenindaja / Täistööaeg VIP9

HONEYWELL OÜ

Tööpakkumise number

606723

Töö kirjeldus

Töö sisuks on restorani ruumide koristamine:

- Põrandate ja treppide puhastus
- Tolmu eemaldamine aknalaudadelt, riiulitelt, laudadelt jm vabadelt pindadel
- Uste, seinte kohtpuhastus
- Tualettruumide puhastamine ja desinfitseerimine, hügieenitarvikute lisamine vastavalt vajadusele
- Prügikorvide tühjendamine ja uute prügikottide paigaldamine

Nõudmised kandidaadile

-Kohusetunne
-Ausus
-Rõõm tehtavast tööst

Ettevõte pakub

- Täistööaega
- Tööd graafiku alusel 07:00-15:00

Lisainfo

Esialgu pakume tööd kuni augusti lõpuni, sobivusel ka pikemaks ajaks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
6. august 2019
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 756 EUR kuus
Soovin kandideerida

Puhastusteenindaja / Täistööaeg

OÜ Honeywell haldab restorane Maikrahv ja Turg ning kohvik-restorani Vana Toomas, mis kõik asuvad Tallinna vanalinnas. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda unustamatu maitseelamus ja suurepärane teenindus meeldivas õhkkonnas.

Avan ettevõtte profiili