Värsked tööpakkumised

PUHASTUSTEENINDAJA (täiskohaga, Tabasalu / Õismäe lähedal)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590517

Tööpakkumise number

590517

Töö kirjeldus

  • tootmise ja üldkasutatavate ruumide, sh dušši- ja riietusruumid ning WC-de igapäevane koristamine ja puhastamine
  • tootmise põrandate masinpesu
  • tööaeg esmaspäevast reedeni 8:00-16:30 (kuni 8 tundi)
  • tegemist on puhta ja hästi hooldatud tootmisega
  • teiste koristajate asendamine puhkuste ja haigestumise korral

Специалист по уборке

Описание работы:
  • каждодневная уборка производства и помещений общего пользования, втч.душевые, раздеваки и туалеты
  • машинное мытье полов на производстве
  • рабочее время понедельник-пятница 8:00-16:30 (до 8 часов)
  • мы имеем дело с чистым производством
  • замена других уборщиц во время отпусков и болезней

Nõudmised kandidaadile

  • puhastusteenindaja töökogemusega
  • aus ja kohusetundlik
  • töökas ja usaldusväärne

От подходящего кандидата ожидаем:
  • опыт работы по уборке
  • честность и ответственность
  • старательность и надежность

Ettevõte pakub

  • kindel ja püsiva sissetulekuga töö
  • bruto töötasu 700 € kuus (st 4,17 € tunnis)
  • kaasaegsed töövahendid ning tasuta tööriietus (sh puhastamine)
  • tasuta transporti algusega kesklinnast (Estonia – Tõnismägi-Taksopark-Marja kpl-Autobussikoondis-Väike-Õismäe-Haabersti ring-Tabasalu-Greineri tehas)
  • hoolivad kolleegid
  • maksame teise puhastusteenindaja asendamise eest asendustasu
  • puhtust ning korda väärtustav ettevõte ja keskkond

Предприятие предлагает:
  • надежная работа с постоянной зарплатой
  • бруто зарплата начиная с 700 € в месяц (4,17 € час)
  • современные средства уборки и бесплатная рабочая одежда (втч. стирка)
  • бесплатный транспорт из центра города (Estonia – Tõnismägi-Taksopark-Marja магазин- Autobussikoondis-Väike-Õismäe-Haabersti круг-Tabasalu-Greineri завод)
  • платим за подмену другой уборщицы
  • наше предприятие и рабочая среда ценят порядок и чистоту

Tööle asumine juuni 2019. Võimalik tööga tutvuda.
Töökoha aadress: Tammi tee 42, Rannamõisa küla, Harku vald, Harjumaa

Приступить к работе не позднее 03. июня 2019. Возможность предварительно ознакомиться с работой.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2019
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2019

Greiner Packaging AS kuulub sajandipikkuste traditsioonidega Austria perekontsernile, mille peamine tegevusvaldkond on mitmesuguste plasttoodete ja -vahtude tootmine. Eesti ettevõte kuulub kontserni plastikpakendite toomisega tegelevasse harusse, mis on üks Euroopa juhtivaid pakenditootjaid. Greiner Packaging harus on üle 34 tootmisüksuse erinevates Euroopa riikides.

Greiner Packaging AS on kontserni tütarettevõte Eestis, mis toodab plastpakendeid põhiliselt toiduainete- ja keemiatööstuse tarbeks ning turustab neid Balti riikides ja Skandinaavias. Ettevõtte tootmisüksuse ja kontor asuvad Tabasalu lähedal, kus töötab ligi 140 inimest.