Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja Taeblasse Favor AS

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563502

Tööpakkumise number

563502

Töö kirjeldus

Pakume tööd tublile puhastusteenindajale Tabelas asuvas Favor AS.
Olmeruumide, riietus-, ja dušširuumide koristus. Tootmistsehhi koristus masinaga ja käsitsi.
Tööaeg 3 korda nädalas (teisipäev, neljapäev ja pühapäev) kell 9.00-14.00 (või kokkeleppel).

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda usaldusväärset puhastusteenindajat
Teostatakse taustakontroll!
Tööle asumine niipea kui võimalik

Ettevõte pakub

Kindel töö ja õigeaegselt makstav töötasu
Kvaliteetsed ja mugavad tööriided
Kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2018
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.