Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja Soome Loviisa tuumajaama

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233084

Tööpakkumise number

233084

Töö kirjeldus

SOL Palvelut on teinud Loviisa tuumajaamaga koostööd juba üksteist aastat, meie vastutusel on nii tuumajaama erirežiimiga kui ka tavarežiimis töötavad osakonnad.

Puhastusteenindajad täidavad erinevaid tööülesandeid ja hoolitsevad nii ruumide kui ka seadmete pesemise, puhastuse ja koristamise eest.

Otsime hooldusperioodiks lisatööjõudu puhastus- ja eripuhastustöödele ajavahemikuks 15.08-30.09.2011

Nõudmised kandidaadile

- vanus vähemalt 18 eluaastat;
- soome keele oskus;
- laitmatu maine;
- kasuks tuleb analoogsete tööülesannete täitmisel saadud kogemus;
- enne lõpliku valiku tegemist peab töötaja läbima aktsepteeritud tööle saabumise kontrolli ja väljaõppe.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- mitmekesist tööd atraktiivses töökeskkonnas;
- vajaliku väljaõppe;
- konkurentsivõimelist tasu;
- majutust Majutuskülas.

Lisainfo

Tutvustus ja töökohale kandideerimise avaldus meie ettevõtte koduleheküljel aadressil www.sol.fi

Informatsiooni saamiseks helistada alljärgnevatele isikutele:

Maarit Hanhivaara tel. +358408616144; maarit.hanhivaara (ät) sol.fi
Päivi Korpela tel. +358104555458; paivi.korpela (ät) sol.fi

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2011

SOL on suur soome kapitalil põhinev edukas teenindusettevõte. SOL -kontsern pakub puhastus-, kinnisvarahooldus-, ametiruumi-, turva-, tööjõurendi- ja pesulateenuseid Soomes, Baltiriikides ja Venemaal. Kontsernis on umbes 9100 töötajat, 2010. aastal oli kogukäive ligikaudu 190 miljonit eurot.