Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640085

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Helsingi ümbrusesse (Helsinki, Espoo, Vantaa jt) ja teistesse Soome piirkondadesse (Tampere jt. linnad) tublisid puhastusteenindajaid nii kontoritesse, hotellidesse kui ka ehitustele. Tublidele töötajatele on välja pakkuda pikaajaline töösuhe. Töös edukaks hakkamasaamiseks on kasuks varasem kogemus puhastusteenindajana.

Ootused kandidaadile

Eeldame:
- Varasem töökogemus puhastusteenindajana
- Oskus töötada iseseisvalt
- Soome või inglise keele oskus suhtlustasandil
- B-kategooria autojuhiluba (soovituslik)

Ettevõte pakub

Brutopalk 11.50 eur / tund
Vahelduv töökeskkond
Kvaliteetsed tööriided
Aitame leida elukoha

Kontaktisik:
+37256283105

Tööpakkumise number
#640085

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 11.5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. märts 2020
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2020

Aalto Henkilöstöpalvelut on Soome üks suuremaid personaliteenuseid pakkuv ettevõte. Meie personaliteenused hõlmavad tööjõu renti, vahendamist ning otsevärbamist ehituse, tööstuse ja logistika valdkonnas. Avasime oma esinduse - Aalto Eesti OÜ - 2015.aastal ka Tallinnas.

Vaata rohkem