Puhastusteenindaja Saku kaubanduspinnal
Tööpakkumise number #709887

Stell Eesti AS
Saku, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks on kaubanduspinnal hooldus- ja valvekoristuse teostamine üld-, olme- ja sanitaarruumides.

Ootused kandidaadile

Osaline tööaeg E-P graafiku alusel (2tööl/2vaba või 3tööl/3vaba)

  • kell 7:00 - 10:00; hommikune hoolduskoristus;
  • kell 7:00 - 10:00; töö eestlükatava põrandapesumasinaga;
  • kell 13:00 - 20:00; valvekoristus, reageerimine väljakutsetele.

Töötasu 4.90 eurot tunnis

Omalt poolt pakume: tööks vajalikku väljaõpet, korralikku tööriietust, kaasaegseid töövahendeid ja ettevõttepoolseid soodustusi. Ausat ja kindlat töötasu kokkulepitud kuupäeval  ja sotsiaalset garantiid.

Tööpakkumise number
#709887

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2021
Puhastusteenindaja Saku kaubanduspinnal Puhastusteenindaja Saku kaubanduspinnal

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemustepagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat. Stelli nime all tegutseme aastast 2020.

Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis, omades esindusi suuremates keskustes: Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus. Stellil on juhtiv positsioon kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavate firmade hulgas. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 500 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.

Rohkem informatsiooni Stelli kohta leiad meie kodulehelt www.Stell.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/Stelleesti/

Vaata rohkem