Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319657

Puhastusteenindaja (Ropka linnaosa)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on kontori- ja olmeruumide ning tootmispinna puhastamine.
Töö asukoht: Ringtee tn
Tööaeg: E, K, R, P alates 18.00
Töömaht 2,5 - 3 tundi

Ootused kandidaadile

Sa oled puhtuse armastaja
Sa oled usaldusväärne, aus ja korrektne.
Sulle meeldib kord ja puhtus.
Sa oled töökas ja positiivse suhtumisega.
Kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusvaldkonnas

Ettevõte pakub

- väljaõpet ja koolitust
- lisateenimise võimalust

Tööpakkumise number
#319657

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
9. september 2013

Kendra on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Tallinnas ja Tartus, kelle meeskond kuulub ligi poolsada töötajat. Ettevõte on spetsialiseerunud hoolduskoristuse teenuse pakkumisele ja eripuhastustööde teostamisele.

Vaata rohkem