Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688613

Puhastusteenindaja riidepoes

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:

  • kindlate puhastustööde teostamine riidekaupluses
  • tööaeg igal hommikul, (E-P) algusega kl 8:00 või 20:00st (2 tundi)
  • tolmu eemaldamine, põrandate pesu, peeglite puhastus jms..
  • töös kvaliteedi tagamine
  • oma töövahendite hooldamine

Ootused kandidaadile

Pakume osalise koormusega tööd, kui oled:

  • usaldusväärne ja pead lugu puhtusest
  • kohusetundlik ja oma töös korrektne
  • vastutustundlik ning oskad hinnata oma tööaega

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • toetavat personali ja innovaatilisi töövahendeid
  • keskkonnasäästlikke puhastusvahendeid
  • mugavat tööriietust
  • kohapealset väljaõpet
  • kokku lepitud töötasu kokkulepitud ajal

Tööpakkumise number
#688613

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2021

Sanomar Kinnisvarahooldus OÜ alustas oma tegevust 1999 aasta aprillis. Ettevõte on rajatud Eesti kapitalil. Tegutsemise algusest alates on firma kasv olnud kiire tänu hästi toimivale meeskonnale ja meie poolt võidetud usaldusele klientide seas.

Vaata rohkem