Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433047

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puhkekeskuse ruumide ja territooriumi üldpuhtuse tagamine suveperioodil.
Oma tegevusega tagab, et puhkekeskuse ruumid ja toad oleksid külastajate saabudes õigeaegselt puhtad ning meeldivad.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus sarnases ettevõttes (hotell, puhkekeskus)
Armastus hoida puhtust ja korda, olles oma töös töökas ja nobe
Koostöö teiste osakondadega
Täpne ja kohusetundlik, hea suhtlemisoskusega
Väga hea pingetaluvusega ja ei karda füüsilist tööd
B-kategooria autojuhilubade olemasolu

Hooajalist töökohta sõbralikult tegusas ja nooruslikus kollektiivis
Konkurentsivõimelist töötasu
Kvaliteetseid töövahendeid
Sõidukompensatsiooni

Tööpakkumise number
#433047

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem