Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673794

Puhastusteenindaja Rakveres

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Lääne-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 5 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 26. oktoober 2020
Kuulutus aegub:24. november 2020

Töö kirjeldus

Kaubanduspindadel puhtuse hoidmine sh põrandate moppimine; tolmu võtmine; hügeenivahendite lisamne jne.

Ootused kandidaadile

Eeldame soovi teha puhastusalast tööd. Kasuks tuleb eelnev  töökogemus puhastusvaldkonnas.

Graafikuga tööd (2 tööl/ 2 vaba) Tööaega 07:00-19:00, tähtajatut töölepingut.

Pakume vajadusel koristusalast väljaõpet, tööriideid ja loodussõbralikke töövahendeid.

Tööpakkumise number
#673794

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2020
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2020

Oleme 100% Eesti erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte aastast 1997 ning meie peamine eesmärk on pakkuda kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat puhastusteenust.

Vaata rohkem