Puhastusteenindaja RAKVERES asuvasse kontorisse

SOL BALTICS OÜ

Tööpakkumise number

602820

Töö kirjeldus

Pakume RAKVERES õhtust tööd kontori puhastusteenindajatele 3 tundi päevas, 17.00-20.00. Juhendamine ja väljaõpe on kohapeal.
Lisainfo telefonil 58680138.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikke töötajaid, kes on huvitatud pikaajalisest töösuhtest.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.
Kogemuse puudumise pärast pole tarvis muretseda, sest juhendamine toimub koha peal. Ja probleemi korral aitab töödejuhataja alati kiiresti hädast välja.

Asukoht:
Rakvere, Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2019
Soovin kandideerida

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Avan ettevõtte profiili