https://www.cvkeskus.ee/199530

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199530

Puhastusteenindaja Rahumäel

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sisekoristus Põhja Politseiprefektuuris, Rahumäe tee 6
tööaeg graafiku alusel
E-R 17.00-23.00 ja L, P 9.00-14.00


Ootused kandidaadile

soovitavalt elukoht töökoha läheduses
valmisolek pingeliseks ja iseseisvaks tööks
eesti keele oskus suhtlustasandil


Ettevõte pakub

ametiriietust
tööks vajalikku väljaõpet
kindlat töötasu


Tööpakkumise number
#199530
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Puhastusteenindaja Rahumäel
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!