Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 433793

Tööpakkumise number

433793

Töö kirjeldus

-sisekoristaja Koidula piiripunktides
-koristus vahetustega - 15 vahetust kuus
-lisaks - vajame puhkuse asendajat

Nõudmised kandidaadile

-kriminaalselt karistamata
-kohusetundlikkus
-ausus
-täpsus
-püsivus
-korrektsus

Ettevõte pakub

-stabiilset sissetulekut
-paindlikku töögraafikut
-tööle sõidu kompensatsiooni
-sobib koo

Asukoht:
Põlvamaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
30. august 2016
Kuulutus sisestati:
1. august 2016

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast.
Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete
insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma
kinnisvara korrashoiul.