Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #627418

Puhastusteenindaja PÄRNU

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd puhastusteenindajatele Pärnu linnas. Infot töökorralduse, töötasu jms. kohta saab töödejuhatajalt tel. 5040935.

Nõudmised kandidaadile

Kohusetundlik ja koostöövalmis. Kogemuse puudumine ei ole probleem, sest koolitamine toimub koha peal.

Ettevõte pakub

Kindel töö ja õigeaegselt makstav töötasu.
Mugavad tööriided, kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid.
Sõbralik ja abivalmis kollektiiv.

Tööpakkumise number
#627418

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem