Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja Parkers Boutique's Apartments-is

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399351

Tööpakkumise number

399351

Töö kirjeldus

Me otsime enda meeskonda sõbralikke, töökaid ja professionaalseid puhastusteenindajaid. Kasuks tuleb varasem töökogemus puhastusteenindajana. Vajadusel pakume ka väljaõpet.
- Koristada on vaja 10 korterit
- Võimalus töötada paidliku töögraafiku alusel ja osalise tööajaga

Nõudmised kandidaadile

- Sobiv kandidaat peab jälgima tööülesannete listi, et tagada korteri korrashoid
- Korterisse saabudes on vaja hakata puhastusteenindaja iseseisvalt koristama
- Puhastusteenindaja ülesandeks on veel voodipesude ja saunalinade kokku panemine
- Puhastusteenindaja saab iga nädal uue graafiku
- Inglise keele oskus
- Sobiv kandidaat peab kinnipidama tähtaegadest ning olema töökas ja pühendunud
- Sobiv kandidaat suudab töötatada iseseisvalt ja peab kinni tähtaegadest
- Sobiv kandidaat peab vajadusel näitama üles initsiatiivi ja töötama enesekindlat ja kiiresti
- Sobival kandidaadil peavad olema kõrged standardid ja hea tööeetika
- Võimalus alustada tööga koheselt
- Eelnev kogemus sarnasel töökohal on nõutud!

Me pakume töökohta põhiliselt osalise tööajaga puhastusteenindajatele. Kui väga vaja, saame pakkuda ka põhitöökohta.
Kõik tööks vajalikud koristustarbed on olemas igas korteris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2015
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 3.4 kuni 3.6 EUR tunnis

Parkers Boutique's Apartments annab lühiajaliselt rendile luksuslikke korteried kööginurgaga. Kõik vajalikud rätikud, saunalinad ja voodipesud on korteris olemas. Korterid asuvad Tallinna kesklinnas.