Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630408

Puhastusteenindaja Paides

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume Paides tööd puhastusteenindajale. Töö osalise ajaga 4xndl. teisipäevast reedeni ( alates 8.00-st 2 tundi ). Juhendamine toimub koha peal. Täpsemat infot annab töödejuhataja tel.56224439. Tööle asuda võib võimalusel koheselt!

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi koostöövalmis kohusetundlikke töötajaid.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Tööpakkumise number
#630408

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem