Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #516396

Puhastusteenindaja (osaline aeg, päevane valvekoristus)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Objekt asub Mustamäel, tööaeg E-L 12-16
- Müügisaali põrandate korrashoid;
- Klienditeeninduses oleva mööbli puhastamine, uste ja seinte kohtpuhastus;
- Klaas- ja peegelpindade puhastamine;
- Tualettruumide koristamine, hügieenitarvikute lisamine;
- Koosolekuteruumi koristamine.

Ootused kandidaadile

Puhastusteenindajalt ootame usaldusväärsust, täpsust, häid suhtlemisoskusi, puhtusearmastust ning korrektset välimust.

Ettevõte pakub

- puhastusteeninduse esmast juhendamisi;
- toetavat ja sõbralikku meeskonda;
- ühisüritusi;

Tööpakkumise number
#516396

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem