Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166648

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame puhastusteenindajat Põhjakeskuses asuvasse kauplusesse. hoolduskoristustööd

Ootused kandidaadile

ausus ja kohusetundlikkus
avatus ja sõbralikkus
eesti keele valdamine
korrektsus
täpsus

Ettevõte pakub

häid töötingimusi
head kollektiivi
kindlat ja stabiilset töökohta

Lisainfo

Sobib lisatööks põhitöö kõrvalt

Tööpakkumise number
#166648

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2008

OÜ Pesumati on 1993a loodud siseruumide puhastusteenustega, välisterritooriumite korrashoiuga ning hoonete tehnilise teenindamisega tegelev ettevõte. Meie kliendid on Eesti tuntud ettevõtted ja riigiasutused. Firmas töötab 600 inimest ja oleme esindatud kogu riigis.

Vaata rohkem