Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191674

Tööpakkumise number

191674

Töö kirjeldus

Objekti korrashoid 5 päeva nädalas õhtuti.

Nõudmised kandidaadile

Ausus
Korrektsus
Kohusetundlikkus
NB! Ei tohi olla kriminaalkorras karistatud

Ettevõte pakub

Kindel töötasu
Kaasaegsed töövahendid

Lisainfo

Objekti asukoht: Rakvere

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
2. märts 2010
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2010

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.