Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545127

Puhastusteenindaja Kuusalu Balti Spooni

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi puhastusteenindajat- kontori, riietusruumide ja söökla koristus, lisaks supi jagamine lõuna ajal.
Asub Kuusalus, Balti Spoon.
Tööaeg on esmaspäevast- reedeni - 1 nädal 6.30-14.30 vahetuses ja järgmine nädal kell 15.00-23.00 - 8 tundi.
Oma autoga saab hiljem alustada, lisandub autokompensatsioon 100 eur. Saab kasutada tööliste transporti - võtab peale Balti Jaamast, Loksalt. Tapalt.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Õigeaegselt makstav töötasu
Kaasaegsed ja ergonoomilised töövahendid
Mugavad tööriided

Tööpakkumise number
#545127

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 600 €/kuus
Kuulutus aegub:
29. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem