https://www.cvkeskus.ee/178398

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178398

Puhastusteenindaja Krooni Selveris, Rakveres

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hoolduskoristus Krooni selveris
tööaeg: vahetustega, libisev graafik


Ootused kandidaadile

valmisolek pingeliseks ja iseseisvaks tööks
vanus alates 20 a
kohusetundlikkus
teenindusvalmidus


Ettevõte pakub

tööalast väljaõpet
konkurentsivõimelist töötasu
ametiriietust


Lisainfo

Soovitavalt Rakvere elanik


Tööpakkumise number
#178398
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Puhastusteenindaja Krooni Selveris, Rakveres
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!