Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318725

Puhastusteenindaja koolimajas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Valvepuhastusteenindaja tööülesanneteks on fuajee pesemine, tualetttruumide korrastamine, sissepääsu uste klaaside puhastamine näpujälgedest, treppide
pesemine, koridoride niiske pesu, prügikastide tühjendamine vastavalt vajadusele.
Kutsetele reageerimine ja vajadusel garderoobis riiete väljastamine.
Tööaeg: E-R kell 07:30- 15:30.
Õhtuse puhastusteenindaja tööülesanneteks on põrandapindade ja põrandakattematerjalide puhastus kuivalt ja väheniiskelt.
Ruumisiseste klaasvaheseinte ja peeglite puhastus, aknalaudade, kirjutuslaudade puhastamine.
Prügikastide tühjendamine ja uute prügikottiddega asendamine, tualettruumide puhastamine ja desinfitseerimine.
Prügihuntide tühjendamine ning tahvlite pesu koolipäeva lõpus.
Tööaeg: E-R kell 17:00- 21.00.

Ootused kandidaadile

Ausus, täpsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

tööd rahvusvahelises ettevõttes
kindlat töötasu ja sotsiaalseid garantiisid
koolitust, arengut ja karjäärivõimalusi
ohutuid töötingimusi

Tööpakkumise number
#318725

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
30. september 2013
Kuulutus sisestati:
31. august 2013

ISSi (Integrated Service Solutions) näol on tegu 1901. aastal Taanist alguse saanud ja tänaseks üle maailma kokku 53 riigis tegutseva ettevõttega, mille käive ulatub üle 10,7 miljardi euro ja kus töötab ca 540 000 inimest. ISS Eesti AS on enam kui 10 aastase kogemusega Eesti suurim ja jõudsalt kasvav kinnisvara haldamist, hooldamist ja erinevaid puhastusteenuseid pakkuv kontsern, kus täna töötab ca 1800 inimest.

Vaata rohkem