Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672182

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Kohtla Järve / Jõhvi, Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 14. oktoober 2020
Kuulutus aegub:12. november 2020

Töö kirjeldus

Põhiliseks tööülesandeks on büroopindade koristus Jõhvis ja lähiümbruses.
Tööaeg on hommikuti ja õhtuti 3 tundi.

Töökohustuste täitmiseks kasutatakse ametiautot.

Nõutud B-kategooria juhiload.

Ootused kandidaadile

Soov koristada ja hindad puhtust. Oled töökas, kohusetundlik ja usaldusväärne.

Pakume Sulle: tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust; kaasaegseid töövahendeid, kindlat töötasu ja sotsiaalseid garantiisid; koolitust, arengut ja karjäärivõimalust.

Tööpakkumise number
#672182

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2020
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2020

Stelli ajalugu algab aastaga 1995. Meie rahvusvahelise ettevõtte kogemustepagas on suur ja katab rohkem kui sadat aastat tänu ühiselt jagatud tarkustele ja oskustele ISS-iga, maailma ühe suurima puhastus- ja haldusteenuste ettevõtete grupiga, millesse kuulusime ligi 15 aastat. Stelli nime all tegutseme aastast 2020.

Täna on Stell ligemale 1500 töötajaga ettevõte, mis pakub kinnisvarakeskkonna juhtimise teenuseid kogu Eestis, omades esindusi suuremates keskustes: Tallinnas, Pärnus, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Kuressaares ning Haapsalus. Stellil on juhtiv positsioon kinnisvara korrashoiu ja haldamise teenuseid osutavate firmade hulgas. Pakume erinevaid kinnisvaralahendusi rohkem kui 500 ärikliendile, lisaks haldame üle 300 korteriühistu üle Eesti.

Rohkem informatsiooni Stelli kohta leiad meie kodulehelt www.Stell.ee või Facebookist: https://www.facebook.com/Stelleesti/

Vaata rohkem