Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803464

Puhastusteenindaja Jõgevamaal tootmishoones

CVKeskus.ee klient
Jõgeva, Jõgevamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puhastusteenindaja põhiülesandeks on puhastusteenuse osutamine Jõgevamaal asuvas tootmishoone olmeruumides.

Tööpäevad  P – N, tööaeg on õhtuti alates kella 16.00, ajaliselt umbes 3,5 tundi.

Ootused kandidaadile

Aus ja töökas.

Tööks vajalikku väljaõpet, mugavat ja korralikku tööriietust ning kaasaegseid töövahendeid; tublimatele arengu- ja karjäärivõimalusi. Kaugemalt tulijale sõiduautokompensatsioon.

Kandideerimiseks saada oma elulookirjeldus CV Keskuse portaali kaudu või helista numbril 53683293.

Tööpakkumise number
#803464

Info

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. september 2022
Kuulutus sisestati:
4. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem