Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624511

Puhastusteenindaja Hiiumaa Käina Konsumisse

CVKeskus.ee klient
Hiiumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Hiiumaal Käina Konsumi (Hiiu mnt 9) õhtusele puhastusteenindajale.
Siseruumide hoolduspuhastus masinaga ja käsitsi,
Osaline tööaeg graafiku alusel, õhtuti alates 21.00 (ca 2-3 tundi tööd).

Nõudmised kandidaadile

Kohuseteundlik

Ettevõte pakub

Kindel töö ja õigeaegselt makstav töötasu
Kvaliteetsed ja mugavad tööriided
Ergonoomilised töövahendid
Autokompensatsioon

Tööpakkumise number
#624511

Asukoht:
Hiiumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem