Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #177458

Puhastusteenindaja

Firma nimi peidetud
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle puhastustöötaja. Töökoht asub Saku mõisas tegutsevas puhke- ja koolituskeskuses. Puhastustöötaja ülesanne on mõise sise- ja väliskoristus ning vajadusel mõisa köögis abitööde teostamine (nõude pesemine, kartulite koorimine)

Nõudmised kandidaadile

1.Eesti keele valdamine
2. Ausus, täpsus, korrektsus

Ettevõte pakub

1.Stabiilset tööd ja kindlat sissetulekut

Lisainfo

Koristamisvajadus sõltub mõisas toimuvatest üritustest.Olenevalt olukorrast on vahel vaja koristama tulla ka puhkepäevadel. Kui mõisas üritusi ei toimu, on tava-tööpäevdel võimalus ka varem lõpetada.

Tööpakkumise number
#177458

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2009
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2009

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 60 töötajat ning käive 2004. aastal oli ligi 32 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

Uuelt töötajalt ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.

Vaata rohkem