Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671819

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Laagri, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: 5.18 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:11. november 2020

Töö kirjeldus

Hoida puhtana lao -ja kontoriruumid ning õueala korrashoid.

Ootused kandidaadile

Positiivse suhtumisega, töös kohusetundlik ja täpne, puhtuse- ja korraarmastaja

Stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda, töövahendeid ja -riideid ja soodsat toitlustust.

Tööpakkumise number
#671819

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

HAVI Logistics OÜ osutab logistikateenuseid Eesti juhtivale jaekaubandusettevõttele RIMI Eesti Food AS.
HAVI Logistics OÜ kuulub rahvusvahelisse kontserni HAVI Grupp, kelle tütarfirmad tegutsevad 33 riigis üle Euroopa.
Täna on HAVI Logistics OÜ tööandjaks 240-le inimesele.

Vaata rohkem