Tööpakkumise number

574732

AS Keila Vesi puhastusteenindaja

Töö kirjeldus

Puhastusteenindaja tööks on erinevate töö- ja elukeskkondade puhastamine ja hooldamine.

Твоя рабочая обязанность будет заключаться в том, чтобы убирать и ухаживать за определенными объектами.

Nõudmised kandidaadile

Korrektsus, ausus ja kohusetunne
Valmidus füüsiliseks tööks ja rohkeks liikumiseks

Готовность к физической работе и изобилию движения
Корректность, честность и чувство ответственности

Ettevõte pakub

Head ja stabiilset töötasu
Kaasaegseid töövahendeid
Paindlikku töögraafikut, võimalusel töötamist osalise tööajaga
Tasuta täiendkoolitusi
Lisapuhkust

Хорошую и стабильную заработную плату
Современные рабочие инструменты
Гибкий рабочий график, возможность работать с частичной занятостью
Бесплатное повышение квалификации

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2019
Brutopalk:
Alates 4 kuni 6 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Puhastusteenindaja

AS KEILA VESI

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus

Vaatan ettevõtte profiili