Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293066

Puhastusteenindaja

Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on taga ettenähtud koristuspinna puhtus ja korrasolek.

Ootused kandidaadile

-vähemalt põhiharidus
-puhastusteenindaja koolitustunnistus
-hea eesti keele oskus,
-tööde planeerimise ja organiseerimise oskus
-abivalmis, sõbralik, kohusetundlik,korrektne, oskus ja tahtmine kaastöötajatega suhelda

Ettevõte pakub

- täiendkoolitusi
- sõbralikku ja professionaalset meeskonda
- kaasaegset töökeskkonda,-vahendeid, tööriietust
- erinevaid spotimisvõimalusi

Lisainfo

kasuks tuleb:
- PT I kutsetunnistus,
- eelnev erialane töökogemus

Tööpakkumise number
#293066

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Kuulutus aegub:
20. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
27. november 2012

Maaülikool on ainuke ülikool Eestis, mille õppe-ja teadustegevus hõlmab terviklikult eluks vajalike ressursside säästliku kasutamise ja elukeskkonna säilitamise

Vaata rohkem