Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544120

Puhastusteenindaja Apollo kinosaalides

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SOL pakub tööd puhastusteenindajele.
Päevane hoolduskoristus Mustamäel Apollo kinos.
Kinosaalide puhastamine seansside vahel ja üldpindane puhastamine.
Tööaeg graafiku alusel (2 päeva tööl ja 2 päeva vaba).
Kellaaeg esmaspäevast neljapäevani 12:30 kuni 22:00 ning reedest laupäevani on tööaeg 11:00-22:00.
Võib teha ka vaid päevaseid vahetusi graafiku alusel, vahemikul11.00-15.30!

Töötasu 4 eur tunnis (bruto).

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik

Ettevõte pakub

Õigeaegselt makstav töötasu
Sotsiaalsed garantiid
Kvaliteetsed ja mugavad tööriided
Kaasaegsed jaergonoomilised töövahendid
Väljaõpe ja juhendamine

Tööpakkumise number
#544120

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2018

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.

Vaata rohkem