Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436855

Puhastusteenindaja abilise eriala kutseõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tallinna Kopli Ametikool otsib oma meeldivasse kollektiivi puhastusteenindaja abilise eriala intellektipuudega noortele õpetajat.
Kutseõpetaja töö eesmärgiks on õpilaste suunamine, õpetamine ja kasvatamine. Vastavalt õppeplaanile määratud õppeainete materjalide ettevalmistamine ning praktiliste tööoskuste õpetamine.

Ootused kandidaadile

Ootame sind kandideerima kui:
* Sa omad eripedagoogi kutset või õpetajakutset ning eripedagoogilisi kompetentse
* Sa oled positiivse ellusuhtumisega ja kannatlik ning otsid stabiilset töökohta,
* Sul on hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus,
* Pead tähtsaks korrektsust oma töös ning soovid töötada meeskonnaliikmena,
* Oskad kasutada heal tasemel Info- ja kommunikatsioonivahendeid,
* Vastad keelenõuetele (Ametniku, töötaja ning füüsilisest isikust ettevõtja eesti keele oskuse ja kasutamise nõuded) ning oskad suhtlustasandil vene keelt.
* Kasuks tuleb kutsetunnistuse olemasolu ning erialane töökogemus

Ettevõte pakub

aktiivset ja stabiilset erialast tööd
meeldivat kollektiivi
pikka puhkust
koolitusvõimalusi

Lisainfo

Lisainfot kutseõpetaja töövaldkonna kohta leiad järgnevatelt linkidelt:

Tööpakkumise number
#436855

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 958 €/kuus
Kuulutus aegub:
26. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. august 2016

TKAK pakub ainsa kutsekoolina Tallinnas võimalust elukutset omandada ka neile, kel põhikool pooleli jäänud. Kutseõpe toimub koos õpingute jätkamisega põhikoolis ja gümnaasiumis. Õppeaeg on 3 aastat.

Samas pakub TKAK ainult kutseõppe võimalust koolis õpetatavatel erialadel. Kutseõpet võimaldame ka koolikohustusliku ea ületanud põhihariduseta isikutele. Õppeaeg kutseõpinguteks on 2 aastat.

Koolis on loodud kaasaegne õppekeskkond ja õpetamisel on põhirõhk tänapäevasel tehnoloogial ning praktilisel tegevusel. TKAK head koostööpartnerid on Tallinna suured ning tuntud tööandjad nagu BLRT Grupp, Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondis, AS Eesti Gaas, AS CLIK, AS Tallinna Vesi, OÜ BREM Kinnisvarahooldus jt., kus TKAK õpilased saavad praktilisi tööoskusi arendada. TKAK on Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu (EKHHL) ja Eest Ehitusettevõtjate Liidu (EEEL) liige.

Vaata rohkem