Värsked tööpakkumised

Puhastusteenidaja Soome - KIIRE!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590396

Tööpakkumise number

590396

Töö kirjeldus

Pakume püsivat täiskoormusega ehitusjärgset koristustööd Soomes Helsingi, Espoo ja Vantaa ümbruses.
Samuti kodude koristust ja ehitusobjektide soojakute koristust ning akendepesu.

Nõudmised kandidaadile

- soovitatav eelnev töökogemus puhastusteenindajana
- aknapesijatelt vähemalt ühe hooaja kogemust akna pesus
- soome keele oskust suhtlustasemel
- tööturvalisuskaardi olemasolu vajalik
- juhiload ja oma auto kasutamise võimalus tuleb kasuks kodukoristuste puhul, kuid pole hädavajalik

Ettevõte pakub

püsivat tööd e. tähtajatut töölepingut 4 kuuse katseajaga

• täiskoormusega tööd kuni 40 h nädalas, tunnipalk alates 11.00 eur/h
• firma poolt EI OLE majutust
• kõrget tööturvalisust
• koolitusvõimalusi
• võimalusi firmas edasi areneda

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust numbril +358504418240

Asukoht:
Soome
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. mai 2019
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 11 EUR tunnis

Oleme pereettevõte Soomes aastast 2009. Meil on enamus tööobjektid Helsingis, Espoos ja Vantaas. Meil on hetkel tööl ca 20 töötajaid ja hoiame oma töötajaid väga .