Värsked tööpakkumised

Puhastusteenidaja Soome- KIIRE!

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503246

Tööpakkumise number

503246

Töö kirjeldus

Pakume püsivat täiskoormusega tööd Soomes Helsingi, Espoo ja Vantaa ümbruses-
ehitusjärgne lõppkoristus ja ehitusobjekti soojakute koristus, lisaks kodude koristus ja akende pesu.

Nõudmised kandidaadile

- eelnevat töökogemust puhastusteenindajana
- aknapesijatelt vähemalt ühe hooaja kogemust akna pesus
- soome keele oskust suhtlustasemel
- tööturvalisuskaardi olemasolu tuleb kasuks
- juhiload ja oma auto kasutamise võimalus tuleb kasuks, kuid pole hädavajalik

Ettevõte pakub

püsivat tööd e. tähtajatut töölepingut 4 kuuse katseajaga

  • täiskoormusega tööd kuni 40 h nädalas, soovi korral osakoormusega ja koristusala TES-i järgset palka
  • kõrget tööturvalisust
  • koolitusvõimalusi
  • võimalusi firmas edasi areneda
  • toetavat meeskonda kus enamus on eestlased

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun võtke ühendust numbril +358504418240

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
1. november 2017
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2017

Oleme pereettevõte Soomes aastast 2009. Meil on enamus tööobjektid Helsingis, Espoos ja Vantaas. Meil on hetkel tööl ca 20 töötajaid ja hoiame oma töötajaid väga .