Värsked tööpakkumised

Puhastusmasina operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547190

Tööpakkumise number

547190

Töö kirjeldus

- puhastusteenindaja-masinist Tallinna Lennujaamas (vahetustega töö)

Nõudmised kandidaadile

-kriminaalselt karistamata
-kohusetundlikkus
-ausus
-täpsus
-püsivus
-korrektsus

Ettevõte pakub

-stabiilset sissetulekut

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast.
Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete
insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma
kinnisvara korrashoiul.