Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635237

Puhastuse eritööline

Firma nimi peidetud
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

puhastuse eritööde teostamine (põrandate süvapesu, akende pesu) Lõuna-Eesti piirkonnas

Nõudmised kandidaadile

korrektsus töös
B-kategooria juhiluba (soovitatavalt)

Ettevõte pakub

arenemis- ja karjäärivõimalusi
huvitavat ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#635237

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Brutopalk: Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.

Vaata rohkem