Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91293

Puhastaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- metallpindade puhastamine

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus
- kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda arenevas firmas
- konkurentsivõimelist palka
- püsivat töösuhet

Lisainfo

Töökoht asub Sauel. Töö toimub kahes vahetuses. Töötajate transport Tallinnast on ettevõtte poolt organiseeritud.

Tööpakkumise number
#91293

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 6000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2007

AS Fors MW on Rootsi omanike ja juhtkonnaga eestimaine kontsern, mille peakontor koos tehasega asub Sauel. Kontsern on Euroopas peatöövõtjana juhtiv põllumajandus- ja metsandusmasinate tootja. Siin arendatakse, toodetakse, turustatakse ja müüakse masinaid rahvusvahelises keskkonnas.

Vaata rohkem

Puhastaja