Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #623492

Pubi kokk ja abikokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Ränduri Pubi otsib abikokka ja kogemustega menüükokka.

Abikokk:
* Teeb ettevalmistustööd ja paigutab kaupa
* Tööpäeviti teenindab ja vastutab korra eest buffees
* Pärast buffee lõppu aitab vajaduse korral pubi köögis
* Paar päeva kuus kokkab vajadusel kohviku köögis
* Nädalavahetustel garneerib praade ning serveerib supid, salatid ja magustoidud.

Menüükokk:
* Teeb ettevalmistustöid ja paigutab kaupa
* Valmistab toidu menüütellimuste alusel
* Töötab vaheldumisi külm- ja kuumpiirkonnas

Nõudmised kandidaadile

* Hea pingetaluvusega
* Korra- ja ilumeelega
* Tahe ja oskus teha meeskonnatööd

Ettevõte pakub

* Arenemisvõimalusi
* Kohapealset väljaõpet
* Graafik: pikk ja lühike nädal vaheldumisi
* Hilisõhtust ja öist tööd ei ole
* Tuge tööga kohanemisel ning igapäevatöös
* Toetame oma töötaja spordilembelisust
* Pakume firmasiseseid soodustusi ja korraldame ühisüritusi
* Meie töötajate palk tõuseb stabiilselt igal aastal
* Ränduri meeskond on nooruslik ja naerusuine.

Tööpakkumise number
#623492

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. november 2019
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2019

Tartus Tasku keskuses asuv Ränduri Pubi on hubase õhkkonnaga klassikalist pubimenüüd pakkuv kohake, mis mahutab kuni 140 külalist. Meie toidud on maitsvad, portsjonid helded ja hinnad igasti mõistlikud.

Vaata rohkem