Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291629

Psühholoog/Sotsiaaltöötaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õppekeskus otsib psühholoogi või sotsiaaltöötajat grupitöö läbiviimiseks.

Ootused kandidaadile

Otsime inimesi, kellel on:
- kõrgharidus sotsiaaltöö või psühholoogia alal
- nõustamise/õpetamise kogemus.
- eesti keel – emakeel või kõrgtase (C1)
vene keel – emakeel või vähemalt B1 tase

Ettevõte pakub

Kõik, mis on vajalik grupitöö edukaks läbiviimiseks.

Tööpakkumise number
#291629

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
12. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
12. november 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem