Värsked tööpakkumised

Psühholoogia lektor, 1,0 ametikohta

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 419457

Tööpakkumise number

419457

Töö kirjeldus

Lektor on õppejõud, kes viib läbi õppetööd, juhib uurimis- ja arendusprojekte või muud loometegevust ning juhendab nendesse tegevustesse kaasatud üliõpilasi.

Nõudmised kandidaadile

Lektoril nõutav:
Magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon.
Pedagoogilise töö kogemus või pedagoogiline ettevalmistus.
Üliõpilaste juhendamise (kursuse-, lõputöö) kogemus.
Eesti keele oskus kõrgtasemel.
Ühe EL (soovitavalt inglise keele) ja vene keele oskus tööalase suhtlemise tasemel.

Kandideerijal esitada:
Avaldus.
Elulookirjeldus koos publikatsioonide loeteluga ja viimase viie aasta pedagoogilise tegevuse ülevaatega.
Haridust tõendava(te) dokumendi(tide) koopia(d)
Kandidaadi poolt oluliseks peetud muud dokumendid, mis tõendavad kandidaadi vastavust kvalifikatsiooninõuetele.

Dokumendid saata 10. maiks 2016 aadressil
Lääne-Viru Rakenduskõrgkool
Tiigivahe tee 2
Mõdriku
46609 Lääne-Virumaa
„Õppejõudude konkurss”

või saata e-posti aadressil eda.vahero(at)lvrkk.ee

Pakume piiramatuid eneseteostuse ja arenguvõimalusi ning tänapäevast töökeskkonda.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. mai 2016
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2016

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool (LVRKK) on Lääne-Virumaal, Mõdrikul asuv rakenduskõrgharidust, kutseõpet ning täiskasvanute täiendus- ja ümberõpet pakkuv, Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalas tegutsev riiklik rakenduskõrgkool, mis alustas tegevust riikliku rakenduskõrgkoolina 3. septembril 2007.
Rakenduskõrghariduse tasemel õpetatakse ärijuhtimise, majandusarvestuse, kaubandusökonoomika, juhiabi, majandusinfosüsteemide korralduse ja sotsiaaltöö erialasid ning kutsehariduse tasemel raamatupidamist, müügikorraldust, väikeettevõtlust, tarkvara arendust, sekretäritööd ja hooldustööd. Koolis õpib 1200 õppijat ja töötab 64 töötajat.