Värsked tööpakkumised

Psühholoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89371

Tööpakkumise number

89371

Töö kirjeldus

Pakume tööd täiskohaga (võib ka osalise koormusega) psühholoogile. Võimalus õpetada psühholoogiat gümnaasiumiosas valikainena.

Nõudmised kandidaadile

Erialane (pedagoogiline) kõrgharidus. Kasuks tuleb töökogemus lastega. Paha ei tee ka hea suhtlemisoskus, töötahe ja armastus laste vastu.

Ettevõte pakub

Pakume meeldiva töökeskkonna, toredad kolleegid.
Kuuse alla jäämise ohtu ei ole, elamispind olemas.
Palk sõltub töötaja kvalifikatsioonist ja kehtivatest riiklikest palgamääradest.

Lisainfo

Töö sisuks on õpilaste ja ka vanemate psühholoogiline nõustamine koostöös klassijuhatajate, lapsevanemate ja teiste pedagoogidega. Eraldi valdkond on õpilaskodus elavad põhikooli õpilased.

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
24. detsember 2006

Abja Gümnaasium asub Viljandimaal. Õpilasi on 306. Põhikoolis on 2 paralleeli ainult üheksandas klassid, gümnaasiumiosas 5 klassikomplekti (10. klassi on üks). Koolil on õpilaskodu, kus elavad gümnaasiumiosa sisekaitseklassides õppivad õpilased ja põhikooli õpilased, kellel on raskusi, kas kodus õppimise või koolis käimisega.