https://www.cvkeskus.ee/562943

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

PSÜHHOLOOG Valkla Kodusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 562943

Tööpakkumise number

562943

Firma nimi peidetud PSÜHHOLOOG Valkla Kodusse

Töö kirjeldus

Psühholoogina analüüsid meil elavate inimeste käitumist (sh riskikäitumist), viid läbi psühhoteraapiaid, nõustad nii meie tegevusjuhendajaid kui klientide lähedasi, töötad vajaliku dokumentatsiooniga.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on vähemalt bakalaureuse kraad psühholoogias, oled väga hea eesti ja vene keele oskusega; soovitavalt on Sul juba kogemus psühholoogina (eelistatult oled töötanud psüühikahäiretega inimestega); Oled inimesena empaatiline, tasakaalukas ja kõrge pingetaluvusega, analüütiline ning hea suhtleja ja kiire kohanemisvõimega meeskonnatöötaja.


Ettevõte pakub

Meie pakume:
Võimalust oma töö kaudu parandada tuge vajavate inimeste elukvaliteeti selleks kohandatud keskkonnas ja agiilses, kaasaegses suurettevõttes;
Väljaõpet ja tuge töösse sisseelamisel ning erialaseid täiendkoolitusi;
vahvaid ühisüritusi koos perega ning toetusi erinevatel elusündmustel.
Soodsat toitlustamist töökohal;
Töö asukoht on Valkla, Harjumaa ja tööle asumine esimesel võimalusel.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2018
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing, mis tegutseb üle kogu Eesti pea kõigis maakondades. Pakume hoolekandeteenuseid enam kui 2000-le psüühilise erivajadusega kliendile. Meil töötab ligi 900 töötajat üle Eesti.

Meie eesmärk on toetada oma tööga erivajadusega inimesi, et nad saaksid elada võimalikult sisukat ja aktiivset igapäevaelu. Selleks loome oma elanikele füüsilise elukeskkonna - kodu ning toetame igapäevatoimingutes ja erinevates töö-, hobi- jm tegevustes.

Tööandjana oleme uuenduslik ja vastutustundlik. Otsime innovaatilisi lahendusi, et meie organisatsiooni tööd tõhusamalt teha ning pakkuda ka oma klientidele-elanikele võimalikult palju võimalusi eluks kogukonnas. Sotsiaalsektoris oleme suunanäitajad ning kutsume Sindki liituma meie suure ja sõbraliku tiimiga sedasama tegema. Meie juures saad and teostada igapäevaselt ning ühtlasi parandada erivajadustega inimeste võimalusi aktiivseks eluks kogukonnas ka laiemalt. Tule ja saa osa meie aktiivsest elust, meiega ei hakka kunagi igav!

Kui oled otsimas, oma esimest töökohta, naased peale lapsehoolduspuhkust tagasi tööturule või soovid muuta oma tööelu ja ümber õppida. Võid julgelt oma küsimustega meie poole pöörduda!