Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670443

PSÜHHOLOOG

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Brutopalk: Alates 1335 €/kuus
Kuulutus sisestati: 1. oktoober 2020
Kuulutus aegub:15. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Psühholoogi põhiülesandeks on kinnipeetavatele psühholoogilise abi osutamine, nende õiguskuulekale käitumisele suunamine ja kriminogeensete riskide vähendamine läbi taasühiskonnastava tegevuse.

Ootused kandidaadile

SOBIV KANDIDAAT ON:

  • erialase kõrgharidusega (psühholoogia);
  • kõrgtasemel eesti keele ja suhtlustasemel vene keele oskusega;
  • hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskusega nii kõnes kui kirjas;
  • iseseisev töös, hea analüüsi- ja tulemuste prognoosimise võimega;
  • üksikjuhtumi lahendamise ja grupitöö läbiviimise oskusega;
  • hea arvuti kasutamise oskusega;
  • laitmatu taustaga.

KASUKS TULEB:

  • eelnev klienditöö kogemus;
  • eelteadmised karistussüsteemi toimimisest;
  • vangistust ning vanglateenistust reguleerivate õigusaktide tundmine.

Ettevõte pakub

  • töötasu 1335 eurot (bruto);

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd pere- ja töötajasõbralikus asutuses;

  • arengu- ja koolitusvõimalusi;

  • kaasaegset ja turvalist töökeskkonda;

  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;

  • 35 päeva puhkust.

Tööpakkumise number
#670443

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Tartu Vangla on Justiitsministeeriumi valitsemisalas olev valitsusasutus, mis viib täide vabadusekaotust ja eelvangistust ning korraldab kriminaalhooldust.

Vaata rohkem

PSÜHHOLOOG