https://www.cvkeskus.ee/503887

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Psühholoog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503887

Tööpakkumise number

503887

Töö kirjeldus

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus ootab oma arenevasse meeskonda kogemustega psühholoogi, keda huvitaks põnev ja väljakutseid pakkuv töö aidata keeruka taustaga noortel leida õige teeots ning kes oleks toeks kolleegidele ja lapsevanematele lapse arengu toetamisel.


Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon või kutseseaduse alusel antud psühholoogi kutse. Vajame psühholoogi nii eesti- kui venekeelsetele õpilastele.


Ettevõte pakub

Pakume tööd meeldivas ja toetavas kollektiivis, tänapäevaseid töötingimusi, enesetäiendamise võimalusi ning tööle vastavat väärilist tasu.
Kui Sa tunned endas soovi ühineda meie motiveeritud meeskonnaga noorte toetamisel, palun saada CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja kaaskiri.Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2017
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2017

FIRMA NIMI PEIDETUD

Maarjamaa Hariduskolleegiumi Emajõe õppekeskus

Maarjamaa Hariduskolleegium on Haridus-ja Teadusministeeriumi hallatav põhikool kasvatuse eritingimusi vajavatele ning tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli tegevuse eesmärk on olla kasvatusliku rõhuasetusega põhikool, kus on loodud õpilasele eakohased ja individuaalsed võimalused haridustee jätkamiseks, tervise, heaolu ja turvalisuse toetamiseks ning resotsialiseerumiseks ühiskonda. Kooli ülesanne on olla kool-kompetentsikeskus õpilastele, lapsevanematele, õpetajatele ja koostööpartneritele, et toetada õppijate arengut isiksuse, töö- ja ühiskonnaelus vajalike teadmiste, oskuste ja hoiakute ning valmisolekute kujundamiseks, kasutades selleks koordineeritult nii haridus-, sotsiaal- kui ka tervishoiuvaldkonna meetmeid.
Maarjamaa Hariduskolleegiumil on kaks õppekeskust: Emajõe ja Valgejõe.