Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643729

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
Saaremaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus otsib oma meeskonda

PSÜHHOLOOGI

Põhilised tööülesanded:

  • haridusasutustes õppivate laste arengu toetamine koostöös lapsevanemate ja haridustöötajatega;
  • laste arengut mõjutavate tegurite hindamine, sekkumiste kavandamine ja juhtimine;
  • töötamine koostöövõrgustikus koos teiste erialade spetsialistidega;
  • psühholoogiaalaste koolituste korraldamine ja erialastes uurimusprojektides osalemine.

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui Sul on:

  • erialane magistrikraad või sellega võrdustatud haridus (soovitavalt koolipsühholoogi kutse);
  • võime töötada iseseisvalt ja meeskonnas;
  • oskus püstitada eesmärke ja hinnata töö tulemuslikkust;
  • soov ametialaselt areneda ja ennast spetsialistina teostada;
  • hea suhtlemisoskus ja kõrge pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:

  • rutiinivaba tööd ja kaasaegset töökeskkonda;
  • võimalust rakendada oma ideid ja teadmisi keskuse arendamisel (võimalus psühholoogide meeskonnaga üles ehitada psühholoogilise abi osutamise süsteem Eesti suurima omavalitsuse haridusasutustes);
  • konkurentsivõimelist töötasu (ei pea kolleegide ees häbenema ja jätkub kuu lõpuni), sõidukompensatsiooni ja pikka puhkust (56 päeva);
  • täienduskoolitusi, regulaarseid meeskonnatöö arutelusid ja töönõustamist;
  • võimalust juhendada nooremaid kolleege ja praktikante;
  • teised motivatsioonipaketist lähtuvad hüved (küsi kindlasti lisa!).

Lisainfo

Tööaeg: vastavalt kokkuleppele, kas täistööaeg või osaline koormus.
Tööle asumise aeg: 24. august 2020.

Töö põhiasukoht: Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse Kuressaare üksus.

CV koos motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 4. maiks 2020 meiliaadressile tugikeskus(at)saare.ee

Lisainfo: Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskuse juhataja Aaro Nursi, tel. 53 470 471, aaro.nursi(at)saare.ee

Tööpakkumise number
#643729

Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
9. märts 2020

Saaremaa Laste ja Perede Tugikeskus on Saaremaa Vallavalitsuse hallatav õppenõustamiskeskus, mis tegutseb vallavalitsuse haridus- ja noorsootööosakonna haldusalas.

Keskus osutab haridus- ja sotsiaaltugiteenuseid Saaremaa valla lastele ja noortele haridusasutustes ning vanematele seoses lapse või noore arengu-, õpi- või käitumisprobleemidega.

Vaata rohkem

Psühholoog