https://www.cvkeskus.ee/53820

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53820

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

koolipsühholoogi tööülesanded


Ootused kandidaadile

vastama psühholoogi kvalifikatsiooni nõuetele


Ettevõte pakub

koolitusi, meeskonnatööd ja isiklikku arengut soodustavat keskkonda


Lisainfo

Võimalus saada elamispind, noortele kohaliku omavalitsuse poolt mitmed soodustused


Tööpakkumise number
#53820
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Psühholoog
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!