Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292945

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raasiku valla haridusasutuste erialane teenindamine

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus (psühholoogia magister)
  • isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

Kandideerimiseks esitada:
  • avaldus
  • elulookirjeldus
  • kvalifikatsiooninõuete täitmist tõendavad dokumendid
  • täiendkursuste ja -koolituste läbimist tõendavad dokumendid
  • tõend erialase tööstaaži kohta

Ettevõte pakub

huvitavat ja vastutusrikast tööd

Tööpakkumise number
#292945

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
26. november 2012

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Psühholoog