Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #48393

Psühholoog

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ääsmäe Põhikool võtab algavast 2005/2006. õppeaastast konkursi korras tööle psühholoogi.

Ootused kandidaadile

erialane kõrgharidus, valmisolek meeskonnatööks

Ettevõte pakub

osalist tööaega, kaasaegset töökeskkonda

Lisainfo

Ääsmäe kool asub Saue vallas. 14 km kaugusel Tallinnast Pärnu suunas. Ilus koolimaja. Väike kollektiiv.
Lisainfo telefonil 53 491 082
või e-post jaanus.kallion @mail.ee

Tööpakkumise number
#48393

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. august 2005
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Psühholoog