Värsked tööpakkumised

Psühhiaater/psühhiaatria resident

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183276

Tööpakkumise number

183276

Töö kirjeldus

Töö Lõuna-Soome piirkonnas psühhiaatrile või psühhiaatria residendile (psühhiaatria/noorsoopsühhiaatria).

Nõudmised kandidaadile

> Meditsiiniline kõrgharidus (psühhiaater/psühhiaatria resident)
> Head soome keele oskust (vajadusel pakume keelekursuseid!)

> Soome keele kursused (igapäevane ja meditsiiniline soome keel)
> Abi dokumentide vormistamisel
> Abi korteri leidmisel
> Konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2009
Kuulutus sisestati:
31. august 2009
Brutopalk:
Alates 90000 kuni 110000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palk on esitatud brutopalgana.

Mediverkko Oy on üks Soome juhtivaid personaliteeninduse ettevõtteid tervishoiu alal, milles töötab üle 1000 arsti, hambaarsti ning õe. Igal kuul pakume sadadele arstidele, hambaarstidele ning õdedele nii pika kui lühiajalist tööd haiglates ning tervisekeskustes üle kogu Soome.
Mediverkko eesmärgiks Eestis on saada personaliteenindusega tegelevate ettevõtete kvaliteedijuhiks.